Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale Öğretmenevi

 • Çanakkale ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Çanakkale Merkez Öğretmenevi” 2021 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
 • Resimlerin üzerine tıkladığınızda; öğretmenevinin fotoğraflarını daha geniş ve büyük halleriyle görüntüleyebilirsiniz.
 • Çanakkale Öğretmenevi
 • Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale ÖğretmeneviÇanakkale Merkez Öğretmenevi Oteli Açık Hava Çay Bahçesi ve Kafeterya

Çanakkale Merkez Öğretmenevi oteli; ,3 ve 4’er kişilik odalar olmak üzere, toplamda 28 oda ve 78 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, doğalgazlı ısıtma sistemi, buzdolabı,telefon, televizyon, kurutma makinesi , wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi ayrıca; konferans salonu,  yemekhane-restoran, yazlık çay bahçesi ve kafeterya birimleri ile de misafirlerinin hizmetindedir.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi 2021 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

2021 Yılı Çanakkale Merkez Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Çanakkale Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kemalpaşa Mahallesi. Cumhuriyet Meydanı. Kayserili Ahmet Paşa Caddesi. No:5. Merkez – ÇANAKKALE

Telefon: (0 286) 217 48 68 – 213 78 31

Çanakkale Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çanakkale il merkezinde yer almaktadır. İskeleye 150 m., havaalanına 4 km. uzaklıktadır. İskeleden, otobüs firmalarının terminale servisleri düzenli olarak kalkmaktadır.

 • Çanakkale Öğretmenevi
 • Çanakkale Öğretmenevleri

Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale tatilleri için en ideal konaklama yeri Çanakkale Öğretmenevi olur. Çanakkale öğretmenlerin yaz tatilinde en çok tercih ettiği yerler arasında bulunur. Tarihi yapıları ve doğal güzellikleri nedeni ile  pek çok kişi Çanakkale için tatil planı yapar.

Çanakkale’de tatil yapmak isteyenler için en önemli sorunlardan biri konaklama sorunudur. İnsanlar genellikle konaklamanın en uygun şekilde olmasını isterler. Çanakkale gezilecek yerler arasında ilk sırada yerini alır.

Çanakkale Öğretmenevi

Özellikle de öğretmenler için bu tarihi dokuyu yaşamak son derece önemlidir. Öğretmenlerin kazancı göz önüne alındığında tatil için ayırdıkları bütçe de son derece sınırlıdır.

Bunun için de öğretmenler en uygun konaklama yerini tercih eder. Ancak uygun yerler kimi zaman kalitesiz bir şekilde kişilerin karşısına çıkar. Bu nedenle de öncelikli olarak güvenilir ve doğru hizmet veren bir yer sunmak ister.

Bunun için de Çanakkale Öğretmenevi tercih edilir.

Çanakkale Şehitliği tüm öğretmenlerin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelir.  Çanakkale tarihsel çizgisi dışında doğal güzellikleri ile de kendisine hayran bıraktırır. Pek çok kişi Çanakkale gezisini oldukça geniş bir hale getirir. Bu durum da Çanakkale’nin her yıl çok fazla sayıda ziyaretçi ağırlamasına neden olur.

Çanakkale’nin her yıl çok fazla sayıda kişiye ev sahipliği yapması Çanakkale Öğretmenevinin de sürekli dolu olması sorununu ortaya çıkarır.

Çanakkale Öğretmenevi sürekli dolu olduğu için de pek çok kişi bu durumdan yakınır. Aradığınız zaman hemen yer bulunmamasının sebebi çok fazla talep görüyor olmasıdır.

Bu durumdan kurtulmak için de kişilerin yapması gereken erken rezervasyon olanağından yararlanmaktır.

Türkiye’de konaklamanın en doğru adresleri içerisinde her zaman öğretmenevleri bulunur. Özellikle de tatil bölgelerindeki öğretmenevleri kısa sürede dolar. Çanakkale Öğretmenevinde de aynı durum söz konusu olur.

Çanakkale Öğretmenevinde rezervasyon yaptırarak konaklama olanağını elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken temel şey tatil planını erken bir dönemde yapmaktır. Çanakkale Öğretmenevi hakkında bilgi toplayarak size sunulan hizmetlerden yaralanabilirsiniz.

Bu sayede de erken yer ayırtıp, tatilde kaliteli ve ucuz bir konaklama olanağı da elde edebilirsiniz.

Benzer Haber  Bozcaada Gezilecek Yerler

Çanakkale Öğretmenevi Nerede?

Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale Öğretmenevinde kalmayı düşünen kişiler için öğretmenevinin konum bilgisi de son derece önemlidir. Hava ya da kara yolu ile Çanakkale’ye gelmek isteyenler öğretmenevine nasıl ulaşırız sorusunu sıklıkla sorar. Ayrıca tatilde yüksek bütçelerden uzaklaşmak isteyenler için konaklama yerinin merkezde olması istenen bir durumdur. Aksi halde insanlar bir yerden başka bir yere giderken ulaşım için de bütçe ayırır. Çanakkale Öğretmenevi konumu itibari ile merkezde yer alır. Bu da akşam gezmelerinde sizi ekstra ulaşım masrafları içerisine girdirmez.

You might be interested:  2 Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimi Ne Zaman?

Çanakkale Öğretmenevi, Çanakkale ilinin Merkez ilçesinde yer alır. Çanakkale Öğretmenevinin tam adresi; Cevatpaşa Mahallesi, Kayserili Ahmetpaşa Caddesi No 19’dur. Ayrıca Çanakkale Öğretmenevi hava alanına 4 kilometre uzaktadır.

Çanakkale, insanların daha çok hava yolu ile geldikleri bir şehirdir. Çanakkale Öğretmenevinin hava alanına sadece 4 kilometre uzakta olması da kişilere büyük kolaylık sunar. Bu sayede de herkesin kolay bir şekilde ulaşması sağlanır.

Çanakkale Öğretmenevinin liman ile mesafesi de oldukça yakındır. Çanakkale Öğretmenevi şehir limanına sadece yüz elli metre uzaklıktadır.

Bu durum da insanların günlük olarak limana gidip gelmesini kolay hale getirir. Şehrin merkezine yakın olan Çanakkale Öğretmenevi pek çok noktaya yürüyüş mesafesinde yer alır.

Bu sayede de insanların ekstra ulaşım masrafları içerisinde bulunmasına gerek kalmaz.

Çanakkale Öğretmenevi Özellikleri

Çanakkale şehir merkezinde bulunan öğretmenevi konaklamak isteyenlere yüksek konfor sunar. Beş yıldızlı otel konforundaki pek çok ayrıntısı size sunar. Çanakkale Öğretmenevi özellikleri sayesinde de burada geçirdiğiniz sürede en iyi kaliteye ulaşabilirsiniz. Çanakkale Öğretmenevinde konaklayan pek çok kişi her zaman burayı tercih eder. Bu yoğunluk durumundan da etkilenmemek için size tavsiye edilen yerinizi önceden ayırttırmaktır.

Çanakkale Öğretmenevi oldukça büyüktür. Tesisin oda sayısı 28’dir. Daha çok üç kişilik ve dört kişilik odaları bulunur. Çanakkale Öğretmenevi 78 yatak kapasitesine sahiptir. Çanakkale Öğretmenevinin oda bilgisi de insanların merak ettiği konular içerisinde yerini alır.

Çanakkale Öğretmenevinin odalarında 7 gün 24 saat sıcak su bulunur. Bu da konaklayanlara oldukça büyük bir yardım sunar. Ayrıca her odada televizyon ve minibar da bulunur.

Doğalgaz ısıtması sayesinde de kış aylarında da hiçbir sorun ile karşılaşmadan Çanakkale Öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Benzer Haber  Çırağan Sarayı

Çanakkale Öğretmenevi size istediğiniz hizmetleri sunar. Tesis içerisinde iki ayrı lokal bulunur. Çay salonu ve kuaför gibi hizmetleri sayesinde de hem öğretmenlerin hem de diğer kişilerin pek çok ihtiyaçlarına cevap verir. Ayrıca Çanakkale Öğretmenevi içerisinde restoran da yer alır. Restoran hizmeti sayesinde de eşsiz lezzetlere ulaşabileceğiniz bir adres olarak yer alır.

Çanakkale Öğretmenevi şehrin ihtiyacı doğrultusunda konferans salonu hizmeti de sunar. Bu nedenle de pek çok okul seminer programlarında ya da Milli Eğitimin düzenlediği seminerlerde Çanakkale Öğretmenevinin konferans salonu kullanılır.

Çanakkale Öğretmenevi Fiyatları

Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale Öğretmenevinin 2018 fiyatları öğretmenler için ve diğer kişiler için değişiklik gösterir. Ancak değişen fiyat bilgisi ve diğer bilgiler konusunda da en güncel bilgilere Çanakkale Öğretmenevi iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çanakkale Öğretmenevi fiyatları paylaşımlı odalarda öğretmene için 60, tek kişilik odalarda ise 90 Tl’dir. Öğretmen dışındaki diğer kamu çalışanlarının paylaşımlı odadaki günlük fiyatları 66 TL olarak belirlenir. Sivillerin paylaşımlı oda fiyatları ise 72 TL’dir. Kamu görevlilerinin tek kişilik oda fiyatları 99 TL olarak belirlenir. Sivillerin tek kişilik odalardaki günlük ücretleri ise güncel hali ile 108 TL’dir.

ÇANAKKALE ÖĞRETMENEVİ MERKEZ ÇANAKKALE

Ana Sayfakemalpaşa mah.ÇANAKKALE ÖĞRETMENEVİ MERKEZ ÇANAKKALE
ÇANAKKALE MERKEZ 
ÇANAKKALE İl Milli Eğitim Müdürlüğü 
Çanakkale Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale Öğretmenevi
Çanakkale Öğretmenevi Genel Bilgiler
ÇANAKKALE MERKEZ
Çanakkale Merkez Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu  Bünyesinde Faaliyet Göstermektedir.

Çanakkale Öğretmenevi Oteli Tesisinin Özellikleri
Tesis 26 Oda ve 78 Yatak Kapasitelidir.
Çanakkale Öğretmenevimizde  2, 3 ve 4 Oda Seçenekleri Bulunmaktadır.
Merkezi Bir Konumdadır
Ücretsiz Wi-fi Otel Genelinde Mevcuttur
Odalarda Klima,Uydu Yayınlı TV,Saç Kurutma Makinesi,Mini Bar Buzdolabı Bulunmaktadır.
Tesiste 24 Saat Sıcak Su Bulunmaktadır. 
Restaurantı ve Toplantı Salonu Bulunmaktadır.
Otoparkı Vardır.

OTEL FİYATLARI:

MİSAFİR FİYATLARI:
TEK KİŞİLİK ODA KONAKLAMA KAHVALTI DAHİL 110 TL
PAYLAŞIMLI ODA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA KAHVALTI DAHİL 90 TL
KAMU PERSONELİ FİYATLARI
TEK KİŞİLİK ODA KONAKLAMA KAHVALTI DAHİL 90 TL
PAYLAŞIMLI ODA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA KAHVALTI DAHİL 70 TL

ÖĞRETMEN VE MİLLİ EĞİTİM PERSONEL FİYATLARI
TEK KİŞİLİK ODA KONAKLAMA KAHVALTI DAHİL 90 TL
PAYLAŞIMLI ODA KİŞİ BAŞI KONAKLAMA KAHVALTI DAHİL 70 TL

Odalarda Paylaşımlı Kalınmaması Halinde Boş Kalan Yatakların Yarı Ücreti Eklenmektedir.

Konum Bilgileri

Çanakkale Şehir Merkezine Uzaklığı:Şehir Merkezinde(Cumhuriyet Meydanı)
Çanakkale Feribot İskelesi Uzaklığı:400 Metre
Çanakkale Şehirlerarası Otobüs Terminali Uzaklığı:7,5  Km
Hava Alanına Uzaklığı: Çanakkale Havaalanı:3,5 Km
Çomü Terzioğlu Yerleşkesi:4,5 Km

Ulaşım Bilgisi

Karayolu İle Çanakkale Otogarı'na Birçok İlden Sürekli Karşılıklı Seferler Düzenlenmektedir.
Otogaradan İl Merkezine Toplu Taşıma ile Ulaşım Sağlanabilmektedir.
Çanakkale Havalimanından Otele Servis,Taksi,Dolmuş Ulaşımı Mümkündür.

You might be interested:  Marco Polo Otel Nerede?

Çanakkale Öğretmenevi Merkez Çanakkale Adres ve İletişim

Kemalpaşa Mah. Kayserili Ahmetpaşa Cad.No19/A Merkez Çanakkale

(Çanakkale Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü)

Rezervasyon Telefon: 0286 213 78 31 

 Restoran ve Kordon Binası Telefon: 0286 213 48 68 
Çanakkale Öğretmenevi Merkez Yol Tarifi Al

Notlar:
Sabah Kahvaltısı Fiyatlara Dahildir.
Odalarda Terlik,Şampuan,Sabun ve Havlu Bulunmaktadır.
Otel Bünyesinde Bulunan Restaurant ve Konferans Salonunda Çeşitli Organizasyonlar Düzenlenmektedir.(Düğün,Nişan,Mezuniyet,Sergi vs.)
Otele Giriş Saati: 14:00
Otel Çıkış Saati: 11:00

UYARI

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgilerini ve müsaitlik durumunu telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçerek teyit ediniz 

Çanakkale Öğretmenevi

Çanakkale Öğretmenevi
Çanakkale Çanakkale Öğretmenevi ASO Kayserili Ahmet Paşa Cad. No:19/A Ç.KALE 286 2174868

286 2137831

286 2137830
Ayvacık Ayvacık Öğretmen Lokali Fatih Mahallesi Nihat Güngör Cad.No:26Ayvacık/Ç.KALE 286 7121203
Bayramiç Bayramiç Öğretmenevi ASO Camicedit Mahallesi Atatürk  Cd. Bayramiç/Ç.KALE 286 7735985 286 7731105
Biga Biga  Öğretmenevi ASO Sakarya Mah. Muammer Aksoy Cad.No:5 Biga/ÇANAKKA
 • 286 3161240
 • 286 3161241
 • 286 3164881
286 3161242
Çan Çan Öğretmenevi ASO Cumhuriyet Mah. Banka Sk.No:1 Çan/ÇANAKKALE 286 4161171
Eceabat Eceabat Öğretmenevi  ASO Cumhuriyet Cad. No:88 Ecebat/ÇANAKKALE 286 8141499 286 8141848
Gelibolu Gelibolu Öğretmenevi  ASO Hocahamza Mahallesi Tuğsavul Cad.No:48 Gelibolu 286 5661810 286 5669962
Gökçeada Gökçeada  Öğretmenevi ASO Zeytinli cd. Gökçeada /ÇANAKKALE 286 8873306
Lapseki Lapseki  Öğretmenevi ASO Atatürk Caddesi No:13 Lapseki/ÇANAKKALE 286 5121504

286 5121121

286 5121124
Gökçeada Gökçeada Eğitim Merkezi ve Sos.Tes M.E.B. Gökçeada Eğitim ve Sosyal Tesisleri 286 8976240 286 8976041
Yenice Yenice Öğretmenevi ASO  Ortaokul Sokak Yenice/ÇANAKKALE 286 4743056 286 4743056
Ezine Ezine  Öğretmenevi ASO Seferşah  mh  .Zübeyde Hanım Meydanı  286 6182411 286 6182042

Çanakkale Öğretmenevleri İletişim Bilgileri – Çanakkale Turizm Rehberi

 • Çanakkale ilimiz merkezi ve ilçelerinde faaliyet gösteren tüm öğretmenevlerinin iletişim bilgileri
 • Ayvacık Öğretmenevi
 • Telefon numarası: 0286 712 12 03
 • Faks numarası: 0286 712 12 03

E-Posta: [email protected]

İnternet Adresi: ayvacikogretmenevi.meb.k12.tr

Adres: Fatih Mah. Gemedere Cad. No:2 Ayvacık/Çanakkale

Yatak Sayısı: 25 – Oda Sayısı: 12

Açıklama: Öğretmenevimiz; şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 100m, uzaklıkta, çevresi tarihi güzelliklerle ( Assos, Zeus Altarı vb.

) Kaz dağlarının eteklerinde, uzun bir deniz sahili olan ilçemizde Kadırga Koyu, Küçükkuyu sahil,Gülpınar sahilleri doğal güzellik ve deniz suys kalitesi yüksek turistik yerlerimizden bazılarıdır.Öğretmenevimiz İlçemize gelen değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 12 Oda,25 yatak kapasitesi Yemek Salonu oturma salonu kütüphane/okuma Salonu 1 çok amaçlı salon çocuk parkı otopark lokal

 1. Bayramiç Öğretmenevi
 2. Telefon Numarası: 02867735985
 3. Faks Numarası: 02867731101

E-Posta adresi: [email protected]

İnternet Adresi: bayramicogretmenevi.meb.k12.tr

Adres: Cami Kebir Mah. Atatürk Cad. No:7 Bayramiç/ÇANAKKALE

 • Yatak Sayısı: 28 – Oda Sayısı: 8
 • Açıklama: Öğretmenevimiz; şehir merkezinde, / şehirlerarası otobüs terminaline 500 m,/ uzaklıkta olup, tarihi Hükümet Konağı ile Hadimoğlu Konağı yanında, İda Dağı Ayazma mevkisine 29 Km mesafede hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 1i Süit 8 Odalı Konaklama Ünitesi Yemek Salonu Oturma Salonu 1 Çok Amaçlı Salon Bilgisayar Odası Lokal Kütüphane / Okuma Salonu Yazlık Bahçesi Oturma Salonu
 • Biga Öğretmenevi
 • Telefon Numarası: 0286 316 12 40
 • Faks Numarası: 0286 316 12 42

E-Posta Numarası: [email protected]

İnternet Adresi: bigaogretmenevi.meb.k12.tr

Adres: Sakarya Mah. Muammer Aksoy Cad. No:5 Biga/ÇANAKKALE

Yatak Sayısı: 28 – Oda Sayısı: 18

Açıklama: Öğretmenevimiz; şehir merkezinde olup, şehirlerarası otobüs terminaline 500 m. uzaklıkta, Kocabaş Çayının kenarında hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 1i Süit 18 Oda Yemek Salonu Lokal Kütüphane / Okuma Salonu Toplantı Salonu

 1. Çan Öğretmenevi
 2. Telefon Numarası: 0286 416 1171
 3. Faks Numarası: –

E-Posta: [email protected]

İnternet Adresi: canogretmenevi.meb.k12.tr

Adres: CUMHURİYET MAH. BANKA SK. NO.1 ÇAN-ÇANAKKALE

Yatak Sayısı: 20 –  Oda Sayısı: 11

Açıklama: Kurumumuz Çan Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğü, 27 Temmuz 1992 yılında kurulmuş olup, Lokal, Yemekhane, Otel, Dinlenme Salonu, Bahçe üniteleriyle Üyelerimize, Milli Eğitim ve Kamu Personeli ile diğer tüm müşterilerimize hizmet vermektedir.

Lokal bölümümüz 80 kişi kapasiteli olup, Klimalı, , parke döşemeli, nezih ve ferah bir ortamda Öğretmenlerimizin tanışması, dinlenmesi, basın ve yayınları takip etmeleri ve eğlenmeleri amacıyla kullanılmaktadır. Sıcak, soğuk meşrubat çeşitlerimiz uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Yemekhane bölümümüzde Milli Eğitim personeli ve yakınları ile diğer kamu personeline, kaliteden ödün verilmeden öğle yemeği verilmektedir. Ayrıca Öğretmenler ile ilgili nişan, düğün vb. sosyal faaliyetler için kullanılmaktadır.

Otel bölümümüz 11 oda, 20 yatak kapasiteli olup, odalarımızda 24 saat sıcak su, lcd televizyon,uydu yayını, kablosuz internet hattı mevcuttur.

Dinlenme Salonumuz 60 kişi kapasiteli olup otel müşterilerimiz ve öğretmenlerin dinlenmesi, TV seyretmesi, kitap okuması ve kamu kurumlarımızın toplantı yapması amaçları için hizmet vermektedir. Bahçe bölümümüz 220m2 üstü kapalı alana sahip olup, müşterilerimizin dinlenmesi ve eğlenmesi amacıyla ferah bir ortamda hizmet vermektedir.

 • Eceabat Öğretmenevi
 • Telefon: 0286 814 14 99
 • Faks: 0286 814 14 99

E-Posta: [email protected]

İnternet Adresi: eceabatogretmenevi.com

Adres: Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad.No:84 17900- ECEABAT/ÇANAKKALE

Yatak Sayısı: 26 – Oda Sayısı: 10

Açıklama: İlçe merkezine ve iskeleye mesafesi yürüyüşle 10 dakikadır. İstanbul girişine 150 metre mesafededir. a)     Restaurant: Binamızın alt katında deniz manzaralı 45 kişilik kullanımlı 2 adet restaurantımız mevcuttur. Restaurantta sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır.

Restaurantımız mesai günlerinde öğlen (Tabldot) diğer zamanlarda ise (Alakart) usulü çalışmaktadır. Yaz mevsiminde ise deniz manzaralı teras kısmında en az 100 kişiye hizmet verilmektedir. b)   Dinlenme Salonu: Binamızın alt katında deniz manzaralı 1 adet dinlenme salonu bulunmaktadır.

c) Bahçe: Bahçenin giriş bölümündeki sağ ve soldaki çiçeklikler 2004 Yılı Eylül ayında yeniden yapılmış ve çimlendirilmiştir. Ayrıca bahçe kısmındaki uygun olmayan görüntüler giderilmek amacıyla daha önce dikilmiş selvi ağaçları sökülmüş yeniden peyzajı yapılarak çeşitli ağaçlar dikilmiş.

d) Otopark: Kurumumuzun girişinde 6 araçlık otopark ayrıca çevresinin boş olması nedeniyle çok sayıda aracın park etmesi mümkündür. e) Otel: Binamızın 1. katındadır. Toplam 10 oda ve 26 yatak kapasitemiz mevcuttur.

Her odamızda TV, bağımsız tuvalet ve banyo mevcut olup kışın kalorifer sistemine yazın ise güneş enerjisine bağlı olmak üzere su hizmeti verilmektedir. 5 odamız deniz manzaralıdır.

 1. Ezine Öğretmenevi
 2. Telefon numarası: 0286 618 24 11
 3. Faks numarası: 0286 618 20 42

E-Posta: [email protected]

İnternet Adresi: ezineogretmenevi.meb.k12.tr/

 • Adres: SEFERŞAH MAHALLESİ ZÜBEYDE HANIM MEYDANI NO:4/A EZİNE
 • Yatak Sayısı: 29 – Oda Sayısı:12
 • Açıklama: YEMEK SALONU ve LOKAL BÖLÜMÜMÜZÜN YAZLIK BAHÇE BÖLÜMÜ BULUNMAKTADIR
 • Gelibolu Öğretmenevi
 • Telefon numarası: 0286 566 1810
 • Faks numarası: 0286 566 9962

E-Posta: [email protected]

 1. İnternet Adresi: –
 2. Adres: Hoca Hamza Mahallesi Tuğsavul Cd. No:48 Gelibolu
 3. Yatak Sayısı: 41 – Oda Sayısı: 16
 4. Açıklama: Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 1i Süit 16 Oda oturma salonu Yemek Salonu bayan kuaför 1 çok amaçlı salon otopark Yazlık lokanta ve mutfak lokal yazlık çay bahçesi
 5. Gökçeada Öğretmenevi
 6. Telefon numarası: 0286 887 33 06
 7. Faks numarası: 0286 887 33 06

E-Posta: [email protected]

 • İnternet Adresi: gokceadaogretmenevi.com
 • Adres: Çınarlı Mah Kadri Üçok Cad.GökçeadaÇANAKKALE
 • Yatak Sayısı: 298 – Oda Sayısı: 82
 • Açıklama: Gökçeada Öğretmenevi 10 yataklı merkez binası ve 288 yataklı MEB Uğurlu Tesisleri olarak iki binada hizmet vermektedir
 • Lapseki Öğretmenevi
 • Telefon numarası: 0286 512 15 04
 • Faks numarası: 0286 512 11 21

E-Posta: [email protected]

İnternet Adresi: www.lapsekiogretmenevi.meb.k12.tr

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi no:13 Lapseki/Çanakkale

Yatak Sayısı: 22 – Oda Sayısı:9

Açıklama: Öğretmenevimiz Lapseki merkezde, Lapseki-Gelibolu iskelesinin karşısındadır. Kurumumuz 9 oda 22 yatak kapasitelidir. Kurumumuz Geniş bir bahçe,gözleme salonu,lokal,okuma salonu, Dinlenme salonu, toplantı Salonu,Konaklama ve restaurant ile misafirlerimize hizmet vermektedir.

 1. Çanakkale Merkez Öğretmenevi
 2. Telefon numarası: 0286 217 48 68 – 0286 213 78 31
 3. Faks numarası: 02862137830

E-Posta: [email protected]

 • İnternet Adresi: canakkaleogretmenevi.com
 • Adres: Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Meydanı N:5 ÇANAKKALE
 • Yatak Sayısı: 80 – Oda Sayısı: 28

Açıklama: Öğretmenevimiz; şehir merkezinde yer almaktadır,/Şehir Limanına 150 m,/ havaalanına 4 km uzaklıkta olup eşsiz Boğaz manzarasına sahiptir.Konaklama bölümü 28 odalı olup tarihi binada hizmet vermektedir.hizmet birimlerimiz.

 1. Yenice Öğretmenevi
 2. Telefon numarası: 0286 474 30 56
 3. Faks numarası: 0286 474 30 56

E-Posta: [email protected]

İnternet Adresi: www.yeniceogretmenevi.meb.k12.tr

Adres: Yeni Mah. Ortaokul Sok. No:7 Yenice / Çanakkale

Yatak Sayısı: 43 – Oda Sayısı: 20

Açıklama: Öğretmenevimiz; otogarın hemen arkasında olup ilçe merkezindeki yerlere yürüyüş mesafesindedir. Hizmet üniteleri; 1 Suit, 15 tane iki yataklı ve 4 tane 3 yataklı standart oda (tüm odalarda bağımsız tuvalet ve banyo, 24 saat sıcak su, internet), Lokal, Yemek Salonu, Toplantı Salonu, Dinlenme Salonu, Kuaför ve Otopark.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *