Bir Istanbul Masalı Ağva Hangi Otel?

Yeşilin mavi ile buluştuğu Ağva’da tatilinizi rahat ve konforlu geçirebilmeniz için Göksu deresinin yanında 10 dönüm arazi içinde, orman ve dere manzaralı sessiz cennet sloganıyla kurulmuş olan Acqua Verde Butik Otel’de 18 standart otel odası, 3 standart bungalow, 5 özel şömineli bungalow ve 1 suit oda bulunmaktadır.

Bir Istanbul Masalı Ağvada hangi otelde çekildi?

Acquaverde Otel

Otelimiz 1997 yılından beri misafirlerimize hizmet vermektedir. Otelimizde toplam 18 Standart, 1 Suit ve 10 Bungalov olmak üzere 29 oda vardır.

Kiraz mevsimi Ağva’da hangi otelde çekildi?

Acquaverde hakkında

Otelimizde otantik rüya gibi bir tatil yapabilirsiniz. Bir çok diziye ev sahipliği yapan otelimiz seçkin misafirlerine aile ortamı ile nezih bir tatil sunmaktadır.

No 309 Hangi otelde çekildi?

3 – NG Sapanca

ATV’de yayınlanan, başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in bulunduğu Gönülçelen adlı dizide Hasret, değişim için Murat Hoca ile bu otele gitmişlerdi. Anemon Galata Hotel’de de aynı dizinin çekimleri gerçekleşmişti.

Yaprak Dökümü hangi otelde çekildi?

Greenline Guest House

Yine bir Kanal D’nin unutulmaz dizisi Yaprak Dökümü’nde, Ferhunde’nin yolunun düştüğü bu Otel, Ağva’da bulunmaktadır.

Sen Çal Kapımı dizisi hangi otelde çekildi?

Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya macerasında oyuncular çok keyifli dakikalar geçirdi. Sen Çal Kapımı dizisinin Antalya’da bulunan ”Azumare Lounge Side” otel de çekildiği öğrenildi.

You might be interested:  Halil Falyalı Hangi Otel Sahibi?

Doğduğun ev Kaderindir Sapanca hangi otelde çekildi?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finalinin çekilmiş olduğu otel Sakarya’nın sapanca ilçesine bağlı olan NG Sapanca Oteldir.

Mahkum dizisi hangi semtte çekiliyor?

İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen Mahkum dizisinde renkli görüntüler oluştu.

Sen Çal Kapımı yeni sezon çekimleri nerede yapılıyor?

SEN ÇAL KAPIMI NEREDE ÇEKİLİYOR? Sen Çal Kapımı dizisinin çoğu sahneleri İstanbul’da çekilmektedir. Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan villanın İstanbul’un Tarabya semtinde bulunduğu söyleniyor. Ayrıca dizide yer alan konutların İstanbul Maslak’ta bulunduğu söylenilmektedir.

Lazın Köşkü hangi diziler?

Lazın Köşkü’nde çekilen dizi ve filmler şunlardır; Gırgıriye, Darbukatör Baryam, Güler misin Ağlar mısın? Çemberimde Gül Oya, Yaprak Dökümü gibi görsel eserlere ev sahipliği yapmıştır.

Yaprak Dökümü konağı nerede?

Yaprak Dökümü denince ilk akla gelen ve diziyle adeta bütünleşen köşk İstanbul Beylerbeyi’nde bulunuyor. Yaklaşık 120 yıllık bir geçmişe sahip olan köşk, geçmişte de birçok dizi ve film setine ev sahipliği yapmış.

Lazın Köşkü kaç odalı?

21 odası ve dört seyir kulesi var. İzzet Tuzcuoğlu evini 1982’den beri dizilere kiralıyor. “Gırgıriye”, “Darbukatör Baryam”, “Güler misin Ağlar mısın?” ve “Çemberimde Gül Oya” burada çekilmiş. Köşk yaklaşık 120 yıllık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *