Bilmem Ki Hangi Tür Müzik?

Sefo
Doğum 16 Mart 1998 Samsun, Türkiye
Tarzlar Rap · hip hop · trap · pop
Meslekler Müzisyen · söz yazarı
Etkin yıllar 2018-günümüz

Bilmem mi hangi şarkıdan?

ile geçtiğimiz yıla damgasını vuran, “Affettim”le Türkçe pop listelerine giren Sefo’nun bu kez çok dinlenen şarkısını Meksikalı grup Reik İspanyolca seslendiriyor. “Mirame (Bilmem mi? Remix)” adını taşıyan şarkıda Reik, Sefo ile de düet yapıyor.

Bilmem mi hangi şarkıdan çalıntı?

Geçtiğimiz yılın en çok dinlenen şarkılarından birine imza atan Sefo, Latin müzik dünyasının popüler isimlerinden Reik ile yaptığı ‘Mírame’ ile dijital platformlara dünya çapında birçok listeye girdi. DUVAR – ‘Bilmem mi?’

Sefo bilmem mi müzik kime ait?

Bilmem mi şarkı sözleri, Türk rapçi ve söz yazarı Sefo, yani Seyfullah Sağır’a aittir.

Sefo hangi okul mezunu?

Şarkılarında genellikle pop ritmi kullanır. 21 Şubat 2020 tarihinde Başa Sar adında bir tekli yayımladı, şarkının beati Aerro tarafından hazırlanmışken, Yase şarkıya eşlik etmiştir. Sefo’nun Esenyurt Üniversitesi’nden mezun olduğu belirtiliyor.

Mirame nereli?

Dijital platformların iki şampiyonu Sefo ve Reik ‘Bilmem mi?’ şarkısını bambaşka bir versiyon ile ‘Mírame’ adıyla 11 Şubat’ta sevenleriyle buluşturacak. Sefo kimdir? Sefo veya gerçek adıyla Seyfullah Sağır, 16 Mart 1998 tarihinde Samsun’da doğdu. Mart 2018’de ilk şarkısı Yalan ile müzik kariyerine başladı.

Peri şarkısı çalıntı mı?

İşte ‘Peri’ geldi. Orijinali Özbekçe olan ‘Sevgi Faslı’ parçasının Türkçe uyarlaması.

Bilmem mi şarkısını kim söylüyor?

Son zamanlardan yaptığı düetler ve iş birlikleriyle adından daha da bahsettiren Sefo’nun yeni şarkısı ‘Bilmem mi? ‘nin sözlerini sizler için derledik.

You might be interested:  Hvar adası görülecek yerler

Uzi yaşı kaç?

1998 yılında dünyaya gelen Uzi’nin gerçek adı Utku Yalçınkaya’dır. İstanbul Güngören’de büyüyen isim, sokak kültürüne de burada aşina olmuştur. 7 senedir aktif olarak rap müzik yapan genç rap sanatçısı, Çavo olarak da tanınıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *