Belek Sueno Otel Sahibi Kim?

sahibi sedat peker’dir.

Sueno Otel’in sahibi kimdir?

Sibel Can ve Ebru Gündeş gibi isimlerin 20 yıldan beri sahne aldığı Sueno oteller zincirinin sahibi olan Erhan Korkmaz’ın 31 yaşındaki oğlu Onur Korkmaz İstanbul’da trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

Manavgat Sueno Otel kimin?

sahibi sedat peker ‘dir.

Sueno Hotel müdür?

Kurtulus Gülşen – GM – SUENO HOTELS | LinkedIn.

Onur Korkmaz kimdir?

ORMESHA: Antalya Manavgat’ta yer alan ve Türk turizminin lokomotif yapılarından birisi olan Sueno Otel işletmecisi, Ordu Mesudiye Sarıyayla Köyü doğumlu İş İnsanı Erhan Korkmaz’ın oğlu Onur Korkmaz, geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti…

Erhan Korkmaz neden öldü?

Trafik kazasında hayatını kaybeden Oner Korkmaz’ın cenazesi bugün Sanayi Mahallesi Mezarlığ’ından ikindi vakti toprağa verilecek

Sueno Otel ne zaman açıldı?

GENEL BİLGİ: Antalya’nın Belek Mevkii’nde yer alan Sueno Hotels Deluxe Belek 1 410.000 m2 alana 2015 yılında inşa edilmiştir.

Sueno teknik müdür?

Nuran Kaya – Technical Manager – Sueno Hotels | LinkedIn.

Kurtuluş Gülşen kimdir?

Sueno Otel’in genel müdürlüğünü yapan Kurtuluş Gülşen, Antalya merkezde bulunan Su Otel’in genel müdürü oldu. Antalya Belek’te bulunan Sueno Golf Oteli’nin genel müdürlüğünü uzun bir süredir sürdüren Kurtuluş Gülşen, bu görevinden ayrıldı.

Yaşar Ersoy kimdir?

YAŞAR ERSOY KİMDİR? Kolin Hotel Çanakkale Genel Müdürlüğü görevine atanan Yaşar Ersoy, meslek yaşamına 1988 yılında Hilton Ankara’da ön büro hizmetlerinde başladı. 2005 yılına kadar Hilton Ankara’da sırası ile Ön Büro Müdürü, Gece Müdürü ve Yiyecek – İçecek Müdürü olarak görevlerine devam etti.

You might be interested:  Otel Izolasyon Odası Nasıl Olmalı?

Yılmaz Korkmaz Erko kimdir?

Erko Şirketler Grubu’nun sahibi Yılmaz Korkmaz ve Erko Şirketler Grubu’nda pay sahibi olan Esra Korkmaz, Brandium Alışveriş Merkezi Anonim Şirketi’ni kurdu. Brandium Alışveriş Merkezi Anonim Şirketi Ataşehir’de 44 milyon 630 bin 846 TL sermaye bedeli ile Yılmaz Korkmaz ve Esra Korkmaz ortaklığında kuruldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *