Bebek Otel Sahibi Kim?

İstanbul’un sembollerinden olan Bebek Oteli, film yapımcısı ve The Stay Otelleri’nin sahibi Muzaffer Yıldırım satın aldı. Bir süreden beri satılacak mı, yeni bir işletmeciye mi verilecek tartışmaları ile gündemde olan İstanbul Bebek Otel’i, film yapımcısı ve The Stay Otellerinin sahibi olan Muzaffer Yıldırım aldı.

Bebek Otel kime ait?

BEBEK OTEL’İN SAHİBİ KİMDİR? Bir başka otel zincirinin daha sahibi olan Muzeffer Yıldırım, Bebek Otel’in sahibidir.

Bebek Otel kaç paraya satıldı?

Bir dönem önemli edebiyatçıların buluşma noktası olan Bebek Hotel, 220 Milyon Dolara Katar Kraliyet Ailesi’ne satıldığı iddia edilmişti. Boğaz hattının en ikonik binaları arasında olan Bebek Otel, Orjin Grup tarafından kiralanmaya çok yakın.

The Stay otelleri kimin?

TURİZME yeni bir konsept kazandırmak için yola çıkan Muzaffer Yıldırım, The Stay markası ile hızlı bir büyüme yakaladı. İlk otelini geçtiğimiz yıl eylül ayında Alaçatı’da açan The Stay, İstanbul’daki 3 House Otel’i de bünyesine kattı.

Bebek Otel ne zaman açıldı?

Otelin önceki işletmecisi ünlü müzisyen Ruhi Su’nin oğlu Güngör Su idi. 1955 yılında açılan Bebek Otel İstanbul sahil hattının ikonik binalarından biri.

Muammer Karamanoğlu kimdir?

Bursalı bir ipek üreticisi olan Muammer Karamanoğlu, fabrikasını satıp bu yapıyı inşaa ettiriyor ve Bebek’e yerleşiyor.

The Stay Bosphorus sahibi kim?

İstanbul Bebek Otel’i, film yapımcısı ve The Stay Otellerinin sahibi olan Muzaffer Yıldırım aldı. Bebek Oteli alan Muzaffer Yıldırım’ın The Stay markası ile işlettiği dört oteli bulunuyor. The Stay’lerin 3’ü İstanbul’da, biri de geçen yıl eylül ayında hizmete giren Alaçatı’da bulunuyor.

You might be interested:  Direksiyon Tur Ayarı Nasıl Yapılır?

Muzaffer Yıldırım kimdir vikipedi?

CEO, Film Yapımcısı, Oyuncu, İş İnsanı

Yapımcı, oyuncu, iş adamı, MARS Entertainment Group’un ortaklarından ve CEO’su. The Stay Otellerinin sahibi. 1962 doğumlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *