Ayasultan Otel Sahibi Kim?

Ayasultan Hotel Nihat Hatipğlu’na ait. Sultanahmet’teki Aya Sultan oteli Nihat Hatipoğlu ‘na ait.

Nihat Hatipoğlu oteli hangisi?

sultanahmet’te bulunan aya sultan ismini verdiği otel. gözü olanın gözü çıksın, allahı daha fazlasını mümkün etsin. aldığında 12.5 metre olan bina otele dönüştüğünde 15.5 metreye ulaşmış ( keramet bu ya kendi kendine uzamış ) ve bu “yeni kat” kerametle dahi uzasa imar planlarına aykırı.

Ayasultan otelinde alkol var mı?

Açıldığı günden bu yana söz konusu mekanda alkol servisi yapılmadığı ve dışarıdan da getirilmesine müsaade edilmediği bilgisine yer veren Hatipoğlu açıklamasında, ‘Sultanahmet’te ailemize ait butik bir otel var.Bu otel açıldığı günden bu yana, buraya içki, bira gibi alkollü içecekler girmedi.

Nihat Hatipoglunun kaç oteli var?

Sosyal medyada gündeme gelmeden önce tanıtım yazısında ‘Oda kahvaltı konsepti ile hizmet veren Ayasultan Hotel’de 1 adet ana restoran mevcuttur. Ayrıca lobby bar ve snack bar olmak üzere toplam da 3 adet bar seçeneği de sunulmaktadır.

Nihat Hatipoğlu evi nerede?

Nihat Hatipoğlu
İkamet Keçiören, Ankara, Türkiye
Vatandaşlık Türkiye
Eğitim Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
Meslek Akademisyen, ilahiyatçı, rektör

Nihat Hatipoğlu otelinde alkol var mı?

Hiçbir dönemde içki, bira vs. o binaya girmemiştir, dışarıdan getirilip içilmesine müsaade edilmemiştir. Sosyal medyada servis edilen bar fotoğrafları, baştan sona sahtedir.

Nihat Hatipoğlu ne kadar maaş alıyor?

Öğrendiğimiz tahminler ve duyumlar üzerine sizlerle ne kadar ücret aldığını paylaşıyoruz. Geçmiş yıllarda 600 bin lira kazandığını açıklaya Nihat Hatipoğlu’nun,2022 yılında’da bu ücretlere benzer bir ücret alacağı konuşuluyor.

You might be interested:  Özel Araçla Seyahat Izni Nasıl Alınır?

Nihat Hatipoğlu oğlu ne iş yapıyor?

2012 yılında ise Profesör oldu. Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

Nihat Hatipoğlu’nun evi nasıl?

Aldığı maaş dolayısıyla eleştirilen ve yaşadığı ev hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Hatipoğlu ‘Ankara’da sıradan bir apartman dairesinde oturuyoruz. Merak edenler olmuş onun için de söylüyorum. 5 katlı binanın 3. katında oturuyorum. Evimizin önünde de havuz yok. Evimizin önünde güzel bir araba parkı var.

Nihat Hatipoğlu eşiyle arasında kaç yaş var?

Emel Hatipoğlu 1964 doğumlu, Nihat Hatipoğlu ise 1955 doğumludur. Çiftin 3 çocuğu bulunuyor. Hatipoğlu çiftinin çocukları ise Said, Mustafa ve Osman’dır.

Nihat Hatipoğlu kimin soyundan?

Nihat Hatipoğlu’nun babalarıdır. Aile kökleri Medine’ye kadar uzanmakta ve soy kökleri anne tarafından Hz. Muhammed’e (sav), baba tarafından Hz. Ömer’e (r.a.) dayandığı için aileye Ömerî de denilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *