Antalya Sueno Otel Kimin?

sahibi sedat peker’dir.

Sueno sahibi Sedat Peker mı?

Sueno sahibi Sedat Peker mi? sahibi sedat peker ‘dir.

Sueno Otel’in sahibi kimdir?

Sibel Can ve Ebru Gündeş gibi isimlerin 20 yıldan beri sahne aldığı Sueno oteller zincirinin sahibi olan Erhan Korkmaz’ın 31 yaşındaki oğlu Onur Korkmaz İstanbul’da trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

Erhan Korkmaz kimdir nerelidir?

Erkan Korkmaz nereli? Erkan Korkmaz (Adıyaman – 1982) 1982 yılında Adıyaman’da doğdu.

Onur Korkmaz kimdir?

ORMESHA: Antalya Manavgat’ta yer alan ve Türk turizminin lokomotif yapılarından birisi olan Sueno Otel işletmecisi, Ordu Mesudiye Sarıyayla Köyü doğumlu İş İnsanı Erhan Korkmaz’ın oğlu Onur Korkmaz, geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti…

Sueno Deluxe Belek ne zaman yapıldı?

Antalya’nın Belek Mevkii’nde yer alan Sueno Hotels Deluxe Belek 1 410.000 m2 alana 2015 yılında inşa edilmiştir. Antalya Havalimanı’na 30 km, Antalya’ya 40 km, Kadriye Köyü’ne 3 km, Belek’e 5 km uzaklıktadır.

Sueno Golf Belek ne zaman açıldı?

2007 yılında yapılan Sueno Hotels Golf Belek Antalya, Belek bölgesinde bulunmaktadır.

Erhan Korkmaz neden öldü?

Trafik kazasında hayatını kaybeden Oner Korkmaz’ın cenazesi bugün Sanayi Mahallesi Mezarlığ’ından ikindi vakti toprağa verilecek

Sueno Hotel müdür?

Kurtulus Gülşen – GM – SUENO HOTELS | LinkedIn.

Yılmaz Korkmaz Erko kimdir?

Erko Şirketler Grubu’nun sahibi Yılmaz Korkmaz ve Erko Şirketler Grubu’nda pay sahibi olan Esra Korkmaz, Brandium Alışveriş Merkezi Anonim Şirketi’ni kurdu. Brandium Alışveriş Merkezi Anonim Şirketi Ataşehir’de 44 milyon 630 bin 846 TL sermaye bedeli ile Yılmaz Korkmaz ve Esra Korkmaz ortaklığında kuruldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *