Adults Only Otel Ne Demek?

Sadece çocuksuz misafirlere hizmet veren, yoğunlukla yeni evli balayı çiftlerinin ya da sakin, sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen çiftlerin tercih ettiği, 18 yaş üzeri misafirlere uygun olanakları olan oteller, Yetişkin Otelleri kategorisine girmektedir.

+18 Otellerde ne oluyor?

Yetişkin oteli (aynı zamanda 18 otelleri şeklinde de geçer); kendileri çocuksuz seyahat ederken, başkalarına ait çoluk çocuğun gürültüsüne de maruz kalmak istemeyen, koşuşturmacadan uzak, kafa dinleyebilecekleri bir ortamda tatil yapmak isteyen yetişkinlerin zevklerine ve beklentilerine uygun şekilde tasarlanmış ve bu

Otellerde +16 ne anlama geliyor?

+16 oteller olarak da bilinen yetişkin oteller arasında ultra her şey dahil, yarım pansiyon, tam pansiyon ya da oda kahvaltı gibi seçenekler yer alıyor.

Single otel ne demek?

Single Room ya da Single Bed: Single room ya da single bed olarak tanımlanan bu oda tipi, bir kişinin kalabileceği oda demektir. Odada tek kişilik yatak ya da çift kişilik bir yatak bulunabilir. Single bed kavramı ise tek kişinin kalabileceği odada tek kişilik yatak olduğu anlamına gelir.

Fantezi oteli nedir?

japonya’da sex amaciyla gidilen otellere verilen ad. bu otellerde her turlu fantazilerinize cevap verebilecek tema odalar bulunmaktadir. -yuvarlak veya kalp seklinde saten carsaflari olan yatak ve tavani ayna olan odalar.

Aşk Oteli ne demek?

Aşk oteli, otelin odalarını saatlik olarak kiralayabildiğiniz, önem verdiğiniz kişiyle bir iki saatliğine hoş bir zaman geçirebildiğiniz otellere denir.

You might be interested:  Guatemala Mutfağında Hangi Tür Fasulye?

Otel çeşitleri nelerdir?

Temalarına Göre Oteller

 • Özel Havuzlu Oteller.
 • Her Şey Dahil Oteller.
 • Yarım Pansiyon Oteller.
 • Ultra Her Şey Dahil Oteller.
 • Bebek Dostu Oteller.
 • 1 Gece Bizden.
 • Kapadokya Balayı Otelleri.
 • Tam Pansiyon Oteller.
 • Voyage otelleri sahibi kim?

  ETS Group, sahibi olduğu Voyage oteller zincirinde +16 konsepti ile yeni bir uygulamaya başladı.

  Voyage Bodrum sahibi kim?

  Atlasjet ve Voyage Turizm de Ersoy kardeşlere aittir. Mehmet Ersoy’un eşinin ismi ise Pervin Ersoy’dur.

  Club otel ne demek?

  Standart oda otel odası olup konforlu ve “Aile odaları hariç” Deniz manzaralıdır. Cllub odası ise otelin bahçe kısmında, ikişer katlı, yerleşimleri farklı farklı yerlerde ( bitişik olmayan) kara manzaralı Standart oda ile aralarında fiyat farkı olan odalarımızdır.

  2 erkek tatile nereye gidilir?

  Yurt İçinde Erkek Erkeğe Tatile Gidilebilecek 7 Yer

  1. 1 – Olimpos.
  2. 2 – Kaş
  3. 3 – Çeşme.
  4. 4 – Kaz Dağları
  5. 5 – Sapanca.
  6. 6 – Uludağ
  7. 7 – Yedigöller.

  Alkolsüz her şey dahil ne demek?

  Alkolsüz Herşey Dahil konsepti yemeklerin, yerli alkolsüz içeceklerin sınırsız olarak tüketilebilmesini kapsar. Bazı içecekler, odaya yiyecek ve içecek servisi, a’la carte restoran hizmetleri – Alkolsüz Herşey Dahil konsepti kapsamı dışında kalmakta, ücrete tabi tutulmaktadır.

  De luxe otel ne demek?

  İngilizce bir kelime olan Deluxe; gösterişli, ihtişamlı, lüks anlamlarına geliyor. Anlamından da anlaşılabileceği gibi Deluxe oda, standart odalardan daha lüks imkanlara sahip odalara verilen bir isim. Deluxe odalarda bir adet çift kişilik büyük boy veya iki kişilik ekstra büyük boy yatak bulunuyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *