Ada Masalı Dizisindeki Otel Nerede?

Ada Masalı Sandal Ağacı Otel nerede diye merak ediyorsanız otelin gerçek adı Rainbow by Özdere, Gümüldür Özdere’de yer alıyor.

Ada Masalı Sığacık hangi otel?

Ada Masalı ” Teos ‘: Sığacık Poseidon Boutique Hotel, Sığacık, Türkiye – Tripadvisor.

Ada Masalı Sığacık ta nerede çekiliyor?

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLDİ? Ada Masalı dizisi İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık mahallesinde çekiliyor. İzmir’in güzel mahallerinden Sığacık’ta çekimleri gerçekleştiriliyor.

Ada Masalı nerede çekiliyor Kırlangıç Adası nerede?

Dizide adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Mekanın adı olan Kırlangıç Adası hayali bir adlandırmadır. Ada olduğu belirtilen mekanlar İzmir’in Sığacık ve çevre ilçelerinde yer almaktadır.

Ada Masalı Cafe nerede?

SIĞACIK SEFERİHİSAR – Ada Masalı’nın Çekildiği Yer, Nam-ı Diğer Kırlangıç Adası

Cunda Adası’nda hangi dizi çekildi?

2008 yapımı ‘Yol Arkadaşım’ dizisi Balıkesirin hangi ilçesinde çekilmiştir? Dizinin çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesi ve ona bağlı Cunda Adası (Alibey Adası) beldesinde yapıldı.

Sığacık Kırlangıç Adası nerede?

Ada Masalı dizisi İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor. Fragmanlarda adı geçen Kırlangıç Adası ise, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir.

You might be interested:  Istanbul Seyahat Kimin?

Sığacık İzmir arası kaç km?

– İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor.

Sığacık ta hangi film çekildi?

Ünlü komedyen Ata Demirer’in senaryosunu yazıp başrolünü oynadığı son filmi ‘Olanlar Oldu’, İzmir’in en güzel yerlerinden Seferihisar’ın Sığacık köyünde çekildi.

Ada Masalı hangi ilçede?

Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilçesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor. Ada Masalı dizisi İzmir’de çekilmektedir. Dizinin çekimleri İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde Sığacık bölgesinde yapılmaktadır.

Egenin hamsisi dizisi nerede çekildi?

Dizi Rize’nin ve İzmir’in göz bebeği olan bölgelerinde çekiliyor. Karadeniz etabında Rize’nin Çamlıhemşin, Fındıklı ve Güneyce ilçelerini görüyoruz. Ege çekimleri ise İzmir’in incisi Seferihisar’a bağlı Sığacık’ta gerçekleştiriliyor.

Revita Adası nerede?

Şu anda Yunanistan’da On İki Ada’nın parçası olan bir adadır. Ada, Ege Denizi’nin doğusunda Ardıççık ve Kelemez adaları arasında yer almaktadır ve idari olarak Güney Ege bölgesine bağlı İleryoz belediyesi sınırları içerisindedir.

Kırlangıç Adası Türk mü?

Fragmanlarda adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakta olup Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır.

Kırlangıç Adası kime ait?

KIRLANGIÇ ADASI NEREDE? Dizide adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir.

El Kızı filmi nerede çekildi?

El Kızı, Muğla’nın Ula ve Köyceğiz ilçelerinde çekiliyor. ‘Gemi su almaya başladığı gün, ilk ‘El kızı’nı attılar aşağı’Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *